fbpx

 4-5-6-7-8-9-10-11. sınıf öğrenciler için farklı gün ve saatlerde Bursluluk ve Kabul Sınavı oturumlarımız bulunmaktadır.


Burs Kullanım Şartları

2021-2022 BURS KULLANIM ve KAYIT KOŞULLARI

1-

Ortaokul 5-6-7, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi 9-10-11. sınıflarına kayıt olan öğrencilerin burslulukları bulundukları okul düzeyinden mezun olana kadar devam eder. Renk Özel Öğretim Kursu'nda ise burslar 1 eğitim dönemi için geçerlidir.

Bursluluk koşulları sadece 3 durumda kurum tarafından yeniden değerlendirilir;
A. Öğrencinin disiplin yönetmeliğinde tanımlanan herhangi bir suçu işlediği disiplin kurulu tarafından tespit edildiğinde,
B. Renk Eğitim Kurumları tarafından objektif bir biçimde toplanan akademik verilerde belirgin ve sürekli gerileme yaşandığında,
C. Kurumun devam eden öğrencileri ile ilgili belirlediği kayıt sürecinde velinin kayıt işlemini gerçekleştirmemesi halinde.

2-

Renk Eğitim Kurumları Disiplin Kurallarına aykırı tutum ve davranışlardan dolayı kurumdan uzaklaştırılan öğrenciler bursluluk durumlarıyla ilgili hak talep edemezler. Kayıt silmede liste ücreti esas alınır.

3-

Renk Eğitim Kurumları bünyesindeki herhangi bir kuruma %5 ve üzeri burs alarak kaydolan öğrencilerimiz, bulundukları okul düzeyinde kayıt sildirmek isterlerse verilen tüm hizmetin bedeli liste ücreti üzerinden talep edilir.

4-

Renk Eğitim Kurumları burs verdiği öğrencilerle ilgili; öğrenci sayısı, burs kullandırma kontenjanı ve burslandırma takvimine dair her türlü değişikliği yapma hakkını elinde tutar.

5-

Peşin ödeme yapanlara, tüm indirimlerine ilaveten %5 peşin ödeme indirimi uygulanacaktır. (Peşin ödeme, kayıt esnasında tek seferde yapılan ödemedir.)

6-

Renk Eğitim Kurumlarına kayıt olan kardeşler için %5 kardeş İndirimi uygulanacaktır. (Aynı eğitim öğretim yılında ve aynı anda kaydı yapılan kardeşlere ayrı ayrı uygulanır. Farklı zamanlarda gerçekleşen kayıtlarda sadece 2. ve 3. kardeşlere uygulanır.)

7-

Renk Eğitim Kurumlarında; Yaz ve Kış programlarının ikisine birden kaydını 1 Temmuz 2021’den önce yaptıranlara, kış programları için %3 toplu alım indirimi uygulanır.

8-

Renk Eğitim Kurumları tarafından verilen eğitim bursu ve diğer indirimler sıra ile uygulanır.

9-

Kayıt ücretlerimiz hakkında bilgi almak için kurumlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

 

Renk Eğitim Kurumları

Yönetim Kurulu

29 Aralık 2020

YKS-TYT'ye Kalan Süre (Tahmini)
Gün Saat dk sn
2022 - YKS - TYT: 18 Haziran 2022
2022 - YKS - AYT: 19 Haziran 2022
LGS'ye Kalan Süre (Tahmini)
Gün Saat dk sn
2022 - LGS: 12 Haziran 2022

Veli / Öğrenci Portalı

logo12net

Uzaktan Eğitim Portalı

Özel Renk Okulları
Kızıltoprak Mahallesi, 918. Sk. No: 1, Muratpaşa / Antalya