fbpx

 4-5-6-7-8-9-10-11. sınıfa devam eden öğrenciler için farklı gün ve saatlerde Bursluluk ve Kabul Sınavı oturumlarımız bulunmaktadır.


2024-2025 BURS KULLANIM ve KAYIT KOŞULLARI

1-

Ortaokul, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi'ne kayıt olan öğrencilerin burslulukları bulundukları okul düzeyinden mezun olana kadar devam eder. Özel Öğretim Kursu'nda burslar 1 eğitim dönemi için geçerlidir.

Bursluluk koşulları sadece 3 durumda kurum tarafından yeniden değerlendirilir;
A. Öğrencinin disiplin yönetmeliğinde tanımlanan herhangi bir suçu işlediği disiplin kurulu tarafından tespit edildiğinde,
B. Renk Eğitim Kurumları tarafından objektif bir biçimde toplanan akademik verilerde belirgin ve sürekli gerileme yaşandığında,
C. Kurumun devam eden öğrencileri ile ilgili belirlediği kayıt döneminde velinin kayıt işlemini gerçekleştirmemesi halinde.

2-

Renk Eğitim Kurumları Disiplin Kurallarına aykırı tutum ve davranışlardan dolayı kurumdan uzaklaştırılan öğrenciler bursluluk durumlarıyla ilgili hak talep edemezler. Kayıt silmede liste ücreti esas alınır.

3-

Renk Eğitim Kurumları bünyesindeki herhangi bir kuruma kaydolan öğrencilerimiz, bulundukları okul düzeyinde kayıt sildirmek isterlerse verilen tüm hizmetin bedeli liste ücreti üzerinden talep edilir.

4-

Renk Eğitim Kurumları burs verdiği öğrencilerle ilgili; öğrenci sayısı, burs kullandırma kontenjanı ve burslandırma takvimine dair her türlü değişikliği yapma hakkını elinde tutar.

5-

Renk Eğitim Kurumlarında; Yaz ve Kış programlarının ikisine birden 1 Temmuz 2024’ten önce kaydını yaptıranlara, kış programları için %3 toplu alım indirimi uygulanır.

6-

Renk Eğitim Kurumlarına kayıt olan kardeşler için %5 kardeş İndirimi uygulanacaktır. (Aynı eğitim öğretim yılında ve aynı anda kaydı yapılan kardeşlere ayrı ayrı uygulanır. Farklı zamanlarda gerçekleşen kayıtlarda sadece 2. ve 3. kardeşlere uygulanır.)

7-

Peşin ödeme yapanlara, tüm indirimlerine ilaveten %15 peşin ödeme indirimi uygulanacaktır. (Peşin ödeme, kayıt esnasında tek seferde yapılan ödemedir.)

8-

Renk Eğitim Kurumları tarafından verilen tüm indirimler sadece eğitim ücreti için geçerlidir ve sıra ile uygulanır.

9-

Kayıt ücretlerimiz hakkında bilgi almak için kurumlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

 

Renk Eğitim Kurumları

Yönetim Kurulu

18 Aralık 2023

YKS-TYT'ye Kalan Süre
Gün Saat dk sn
YKS - TYT: 8 Haziran 2024
YKS - AYT: 9 Haziran 2024
LGS'ye Kalan Süre
Gün Saat dk sn
LGS: 2 Haziran 2024

Veli / Öğrenci Portalı

logo12net

Uzaktan Eğitim Portalı

Özel Renk Okulları
Kızıltoprak Mahallesi, 918. Sk. No: 1, Muratpaşa / Antalya